ZİYAFETLERİN BÜYÜLÜ DÜNYASI...


 

HAKKIMIZDA

LS Banquet'in işletmesini üstlendiği, 2006 yılında hizmete giren ve 2007 yılında Shine salonunun katılması ile daha da büyüyen "PORTAXE", kapalı ve açık alanları ile düzenlenebilecek her türlü organizasyon için ideal bir mekan. Düğün, mezuniyet balosu, kokteyl, parti, kına gecesi organizasyonu, bekarlığa veda partisi gibi her türlü özel davetleriniz için yılın 365 günü hizmet veren PORTAXE, hakim olduğu eşsiz ve büyüleyici boğaz manzarası ile konuklarına keyifli anlar yaşatıyor.

PORTAXE, yazın boğaz manzarası eşliğinde günbatımına uzanan terasta, kışın soğuk gecelerde ise İstanbul Boğazı manzaralı kapalı alanında birbirinden farklı organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. İstanbul Boğazı’nın büyüleyici manzarasına hâkim PORTAXE, en unutulmaz davetler ve lansmanlar için ideal bir alternatif oluşturuyor.

Açık hava organizasyonlarında, kokteyl düzeninde 2500 oturma düzeninde ise 650 kişiyi ağırlayabilen PORTAXE, kapalı salonunda kokteyl düzeninde 1000 ve oturma düzeninde de 550 kişiye kadar hizmet verebiliyor. İşletme sektöründe yaklaşık 20 yıllık deneyime sahip Lütfü Sapmaz tarafından işletilen PORTAXE, kusursuz servis ve hizmet kalitesi ile en yüksek seviyede müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.
Portaxe kendine ait iskelesiyle davetlere deniz ulaşımı ile katılacak misafirlerine büyük kolaylık sağlamaktadır. Geniş bir otopark alanına sahip olan mekanımızda ayrıca vallet parking hizmeti de verilmektedir.


Event mekanı olan PORTAXE 'de sadece A la carte olarak hizmet verilmeyip, her Pazar brunch hizmeti verilmektedir. Zengin açık büfesi ile her Pazar günü saat 10:00 – 14:00 arası haftanın stresini benzersiz Boğaz manzarası eşliğinde edilen kahvaltıyla atmak isteyenlere lezzet dolu bir alternatif sunmaya devam eden PORTAXE, yeni projelere de imza atmaya devam edecek...
 

HİZMETLERİMİZ


Düğün & Özel Geceler


Her Pazar Zengin Açık Büfe KahvaltıKına & Bekarlığa Veda Partisi


MezuniyetOutside Catering


Yılbaşı & Sevgililer GünüKosher Davetler


İftar Yemekleri


BASINDA PORTAXE

 

REFERANSLARIMIZ

İletişim

Baltalimanı Cad. No: 60,
Baltalimanı/İSTANBUL


+90 (212) 277 82 33 - 55

+90 (212) 277 82 59 (FAX)

info@portaxe.net